Ułatwienia dostępu

Logotyp /media/media/kredkit.jpg

Zespół Szkół Specjalnych nr 28 w Częstochowie

DZIEŃ OTWARTY

16 maja drzwi naszej szkoły zostały otwarte dla wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grona naszych uczniów.  

W tym dniu naszym gościom zaoferowaliśmy konsultacje z zakresu terapii: Tomatisa, Warnkego, EEG Biofeedback, integracji sensorycznej oraz terapii ręki dla dzieci i młodzieży z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.

Pokazaliśmy również prace plastyczne naszych uczniów, zaprezentowaliśmy aktywnie działające koła zainteresowań oraz całą gamę przykładowych zajęć, które stanowią naszą codzienność.

czytaj więcej »

Wolontariusze kochający zwierzęta

W dniu 14 maja 2019 r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w wyjściu do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Gilowej w Częstochowie.

Przekazano  zebrane wcześniej podczas akcji szkolnej "Pomagamy zwierzętom ze schroniska" nakrętki oraz karmę.

czytaj więcej »

Bezpieczni w sieci

Uczniowie muszą czuć się bezpiecznie w sieci, dlatego 14 marca odbyły się zajęcia edukacyjne "Jak bezpiecznie korzystać z komputera i Internetu?".

 

czytaj więcej »

Spotkanie w BETEL

Uczniowie naszej szkoły wspólnie z uczennicami ze Szkolnego Koła Wolontariatu ZS im. J. Kochanowskiego w Częstochowie uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym z podopiecznymi Ośrodka BETEL.

czytaj więcej »

Jasełka Szkolne 2018

W ten przedświąteczny czas spotkaliśmy się razem, by – wspólnie kolędując i łamiąc się opłatkiem – spędzić razem jeden dzień w prawdziwie rodzinnej atmosferze. 

czytaj więcej »

Wyniki Konkursu Plastycznego "Bożonarodzeniowa kartka"

W dniu 20 grudnia 2018 r. odbyło się podsumowanie wyników Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Bożonarodzeniowa Kartka". Komisja Konkursowa wyłoniła Laureatów. Przyznano nagrody i wyróżnienia. Ich wręczenie odbędzie się 9 stycznia 2019 r. o godzinie 10.00 w siedzibie Zespołu Szkół Specjalnych nr 28. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom za przygotowanie prac i udział w konkursie.

czytaj więcej »

Harcerskie Kolędowanie

Czuwaj! W ten przedświąteczny czas spotkaliśmy się ponownie z drużynami Nieprzetartego Szlaku na wspólnym kolędowaniu w Zespole Szkół Specjalnych nr 23.

czytaj więcej »

Lekcja biblioteczna

W ramach czwartkowych zajęć szkolnych uczniowie klasy III Szkoły Przysposabiającej do Pracy gościli w Bibliotece Publicznej, Filia Nr 8, na zajęciach bibliotecznych.

czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12