Konkurs Fotograficzny
Z radością informujemy, że wzięliśmy udział w II Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym P jak Przyroda, zorganizowanym przez ZSZS im. M. Grzegorzewskiej w Częstochowie. Natalia zdobyła I miejsce, a Celina i Wiktoria wyróżnienia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
