Rajd w Blachowni
Dnia 4 maja 2026r. harcerze 17 CDHNS "Sokoły" wraz z kolegami i koleżankami wybrali się na rajd do Blachowni. Uczestnicy zachwycali się przyrodą, wędrowali dookoła zbiornika wodnego, rozmawiali ze sobą, a także miło spędzili czas na placu zabaw. Nie zabrakło odpoczynku w lodziarni. Po wspaniałym przedpołudniu wrócili zmęczeni, ale zadowoleni z wyjazdu. Już nie mogą doczekać się kolejnego!

