Życzliwość ma moc!

Bądź dla wszystkich życzliwy, a świat będzie szczęśliwy” – to hasło towarzyszyło nam 21 listopada, kiedy w naszej szkole odbywał się Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Cała społeczność szkolna swoją radość i entuzjazm postanowiła wyrazić poprzez prace plastyczne przedstawiające Drzewo Życzliwości.