Ułatwienia dostępu

Logotyp /media/media/kredkit.jpg

Zespół Szkół Specjalnych nr 28 w Częstochowie

Dzień Edukacji Narodowej

W naszej szkole uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej wspólnym występem artystycznym oraz życzeniami dla każdego nauczyciela. 

Dzień Edukacji Narodowej jest dla nas nie tylko świętem, ale także pretekstem dla wspólnego celebrowania i przypominania sobie tego, że każdego dnia jesteśmy razem i tworzymy zwartą i żżytą społeczność. 

Jak co roku spotkaliśmy się z tej okazji wszyscy razem - najpierw na uroczystej akademii, w którą wkradł się żartobliwy nastrój. Nasi uczniowie wraz z nauczycielami wcielili się w zespół Abba, który był prezentem dla całej kadry oraz rodzciów. Gościem specjalnym był wyjątkowy wokalista - prosto z Ameryki - Chubby Checker!

Nie zabrakło szczerych życzeń dla nauczycieli oraz uśmiechów na buziach naszych uczniów. Chcieliśmy zaskoczyć rodziców, co - mamy nadzieję - udało się w zupełności.

Po występach uczniowie wraz z rodzicami oraz wychowawcami i nauczycielami zasiedli przy wspólnym stole, by skosztować wielu smakowitych słodkości, a przy okazji jeszcze chwilę poświętować ten wyjątkowy w całym roku dzień.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w każde przedsięwzięcie!

Relacja naszej pani fotograf!