Podsumowanie VI Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Podróże po Polsce"
Dnia 28 maja 2026 r. odbyło się Podsumowanie VI Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Podróże po Polsce". Gościliśmy w naszych murach uczniów ze: Szkoły Podstawowej przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Sobótce, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Krakowie, Zespołu Szkół Specjalnych nr 14 w Krakowie, Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy oraz Zespołu Szkół Specjalnych nr 23 w Częstochowie. Część oficjalną uświetnił występ uczniów naszej szkoły. Następnie wręczono nagrody. Po części oficjalnej był czas na integrację przy kawie i wspólny spacer po Jasnej Górze. Z radością informujemy, że w projekcie wzięło udział 16 placówek, 65 nauczycieli i 208 uczniów z całej Polski! Do zobaczenia za rok!
Blog Projektu - prace konkursowe
TV Orion - relacja z wydarzenia

















